Nasz zespół

Lek. dent. Marta Szymańska-Sowula

Absolwentka Oddziału stomatologii Wydziału Lekarskiego Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Założycielka centrum stomatologii Szymańska Dental Clinic oraz współzałożycielka Lardent Centrum Stomatologii i Laryngologii w Krakowie.

Posiada wieloletnie doświadczenie zawodowe w pracy z pacjentem oraz w pracy dydaktycznej w szkołach medycznych. Prowadzi kursy i szkolenia dla personelu medycznego. Współautorka i recenzentka podręczników dla kadry medycznej: „Zasady i techniki pracy w gabinecie stomatologicznym”, „Profilaktyka stomatologiczna”, „Język angielski zawodowy w branży stomatologicznej”. Specjalizuje się w stomatologii zachowawczej, endodoncji i protetyce. Nieustannie podnosi swoje kwalifikacje uczestnicząc w najlepszych i najbardziej zaawansowanych kursach i szkoleniach. Niezwykle życzliwa i oddana pracy z pacjentami.

Lek. dent. Joanna Niedenthal

Absolwentka Oddziału stomatologii Wydziału Lekarskiego Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie.

Lekarz o wieloletnim doświadczeniu w pracy klinicznej. Wykonuje zabiegi z zakresu stomatologii zachowawczej, protetyki i endodoncji. Stale podnosi swoje kwalifikacje uczestnicząc w licznych sympozjach i kursach, aktualnie w trakcie odbywania programu kształcenia podyplomowego z zakresu leczenia ortodontycznego dzieci i dorosłych. Do opieki nad pacjentem podchodzi holistycznie. Doświadczona w tworzeniu kompleksowych planów leczenia. W pracy z pacjentami niezwykle cierpliwa i dokładna, wszystkie zabiegi wykonuje z najwyższą starannością dbając jednocześnie o to, aby wizyta przebiegła w miłej atmosferze. Prywatnie miłośniczka gór, aktywnego trybu życia i psów.

Lek. dent. Irena Ozem

Absolwentka Oddziału stomatologii Wydziału Lekarskiego Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie.

Specjalizuje się w stomatologii zachowawczej i endodoncji mikroskopowej (leczeniu kanałowym pod mikroskopem). Posiada duże doświadczenie w zakresie prowadzenia powtórnego leczenia kanałowego, udrażniania kanałów oraz usuwania złamanych narzędzi. Cechuje ją precyzja, cierpliwość i dokładność. Jest lekarzem o bardzo dużej skuteczności leczenia, co jest niezwykle ważne w leczeniu kanałowym. Bardzo często kończy z sukcesem leczenie, którego nie podjęli się inni lekarze. Nieustannie podnosi swoje kwalifikacje w zakresie leczenia endodontycznego i stomatologii zachowawczej. Jej celem jest oferowanie pacjentom dostępu do najnowszych i najbardziej skutecznych form leczenia. Miłe usposobienie i indywidualne podejście do pacjenta to jej klucz do redukcji stresu zabiegowego. Prywatnie miłośniczka literatury i podróży.

Lek. dent. Wojciech Ostrowski

Absolwent Oddziału stomatologii Wydziału Lekarskiego Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Lekarz o dużym doświadczeniu zawodowym. Obecnie w trakcie specjalizacji z zakresu stomatologii zachowawczej i endodoncji. Prowadzi zajęcia dydaktyczne dla studentów w Katedrze Stomatologii Zachowawczej z Endodoncją CMUJ. Autor artykułów i publikacji. Lekarz z powołania, niezwykle ciepły i empatyczny. Najlepiej opisują go trzy słowa: pomagać, leczyć, edukować.

Lek. dent. Lechociński Hubert

Absolwent Oddziału stomatologii Wydziału Lekarskiego Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Wykonuje zabiegi z zakresu stomatologii zachowawczej, endodoncji, protetyki oraz stomatologii estetycznej. Lekarz o wyjątkowo ciepłym usposobieniu. Najlepszy wybór dla Pacjentów szukających kompleksowych rozwiązań. Ukończył najlepsze szkolenia dostępne w kraju: "Kompozyt według filozofii Styleitaliano- prostota najwyższą formą wyrafinowania- Giuseppe Chiodera, Marcin Krupiński", "Bonding- efektywna i efektowna odbudowa kompozytowa w odcinku przednim- Marcin Krupiński", "Nakłady typu onlay- Karol Babiński, Marcin Krupiński", "Endo/Reendo- Nowoczesna endodoncja mikroskopowa- Wojciech Wilkoński", "Szlifowanie zębów pod korony i mosty protetyczne oraz opracowanie zębów pod wkłady koronowo-korzeniowe Bohdan Bączkowski".

Lek. dent. Magdalena Skiba

Absolwent Oddziału stomatologii Wydziału Lekarskiego Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie oraz studiów podyplomowych z zakresu medycyny estetycznej. Obecnie w trakcie specjalizacji z zakresu pedodoncji. Ukończyła szereg kursów z zakresu stomatologii zachowawczej oraz endodoncji. Lekarz o dużym doświadczeniu zawodowym. Wykonuje zabiegi z zakresu stomatologii zachowawczej, profilaktyki stomatologicznej oraz wszelkie procedury związane z leczeniem dzieci. Doświadczony lekarz z dużymi pokładami empatii.

Lek. dent. Elżbieta Zgłobicka

Absolwentka wydziału lekarsko-dentystycznego Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku. Studnia medyczne ukończyła w 2007 Roku, od 12 lat mieszka i pracuje w Krakowie. Jest otwarta, komunikatywna, zawsze uśmiechnięta , z chęcią odpowie na każde pytanie dotyczące procesu leczenia oraz wyjaśni wszelkie zagadnienia związane z danym przypadkiem. Posiada wieloletnie doświadczenie w zakresu z ortodoncji, wciąż podnosi swoje kwalifikacje uczestnicząc w licznych kursach i szkoleniach. Zdrowe odżywianie i aktywność fizyczna to coś co sobie bardzo ceni.

Dyplomowana higienistka stomatologiczna Agnieszka Miechówka

Absolwentka szkoły medycznej TEB Edukacja w Krakowie na kierunku higienistka stomatologiczna. Posiada wieloletnie doświadczenie zawodowe. Wykonuje całą paletę zabiegów profilaktycznych: skaling, piaskowanie, fluoryzację. Wykonuje również zabiegi ICON. Prowadzi również działalność edukacyjną. Każdy jej pacjent otrzymuje pełny instruktaż dbania o higienę jamy ustnej (dobór szczoteczki, pasty, irygatora, dobór metody szczotkowania).

Dyplomowana higienistka stomatologiczna Beata Przybyło

Absolwentka kierunku promocja zdrowia oraz dyplomowana higienistka stomatologiczna. Posiada wieloletnie doświadczenie w pracy zawodowej w służbie zdrowia. Wykonuje zabiegi oraz asystuje przy zabiegach z zakresu endodoncji, chirurgii i leczenia zachowawczego. Niezwykle ciepła i serdeczna osoba.

Dyplomowana higienistka stomatologiczna Natalia Kwiecień

Absolwentka kierunku higienistka i asystentka stomatologiczna. Ukończyła studia na kierunku fizjoterapia. Posiada wieloletnie doświadczenie w pracy z pacjentami. Wykonuje zabiegi higienizacyjne oraz wybielanie.  Niezwykle ciepła i cierpliwa osoba. Prywatnie miłośniczka gór i gitary. 

Dyplomowana higienistka stomatologiczna Suder Ilona

Absolwentka kierunku promocja zdrowia oraz dyplomowana higienistka stomatologiczna. Posiada wieloletnie doświadczenie w pracy zawodowej w służbie zdrowia. Wykonuje zabiegi oraz asystuje przy zabiegach z zakresu endodoncji, chirurgii i leczenia zachowawczego. Niezwykle ciepła i serdeczna osoba.

Dyplomowana asystentka stomatologiczna Barbara Ormicka

Absolwentka szkoły medycznej Eureka w Rzeszowie. Uczestniczyła w wielu szkoleniach z zakresu profilaktyki stomatologicznej. Ciągle doskonali swoje umiejętności, by pacjenci mogli być przyjmowani z najwyższą dbałością i troską. Praca z pacjentem daje jej wiele radości i satysfakcji. Zawsze chętnie służy pomocą. Asystuje przy zabiegach z zakresu endodoncji, chirurgii i leczenia zachowawczego. W wolnych chwilach można ją znaleźć w górach.

Zadbaj o swoje zęby

Umów wizytę już dziś