O nas

Szymańska
Dental Clinic

Szymańska Dental Clinic to miejsce, które powstało z potrzeby zapewnienia świadczeń stomatologicznych na najwyższym poziomie w przystępnych cenach. Oferujemy kompleksową opiekę stomatologiczną. Fundamentami naszej pracy są uczciwość, zaufanie, empatia i współpraca. Kierujemy się tymi wartościami zarówno jeśli chodzi o leczenie pacjentów, jak i staranny dobór personelu medycznego. Wiemy, że dla wielu osób wizyta u dentysty to stresujące doświadczenie i źródło obaw, dlatego dokładamy wszelkich starań, żeby zapewnić komfort dzieciom i dorosłym, którzy decydują się na wybór naszego gabinetu. Nowoczesny sprzęt i empatia lekarzy minimalizują lub zupełnie eliminują ból. Wolimy zapobiegać niż leczyć, dlatego stawiamy na długoterminową współpracę z pacjentem: nie tylko leczymy, ale także edukujemy, zachęcając do systematycznego dbania o uśmiech. Piękny uśmiech i zdrowe zęby są wizytówką każdego z nas, a dbałość o nie pomaga również zredukować zagrożenia dla ogólnego stanu naszego zdrowia wynikające z chorób w obrębie jamy ustnej. Kierujemy się zasadą: jesteś Pacjentem, a nie klientem.

Dlaczego Warto nas wybrać?

Szymańska Dental Clinic to miejsce, które powstało z potrzeby zapewnienia świadczeń stomatologicznych na najwyższym poziomie w przystępnych cenach.

Wieloletnie doświadczenie pozwala nam na kompleksowe leczenie nawet w najtrudniejszych przypadkach. Zawdzięczamy to lekarzom z którymi tworzymy zespół ekspertów (duże doświadczenie zawodowe, udział w kursach i szkoleniach, ukończone specjalizacje, praca naukowa i dydaktyczna).

Wiemy, że Pacjent oczekuje od lekarza wiedzy, odpowiedzialności, uczciwości i empatii.

Kierujemy się tymi wartościami zarówno, jeśli chodzi o leczenie pacjentów, jak i staranny dobór personelu medycznego.

Nasz zespół ma do dyspozycji najlepszy dostępny na rynku sprzęt i materiały stomatologiczne.

Wiemy, że dla wielu osób wizyta u dentysty to stresujące doświadczenie i źródło obaw, dlatego dokładamy wszelkich starań, żeby zapewnić komfort dzieciom i dorosłym, którzy decydują się na wybór naszego gabinetu.

Wolimy zapobiegać niż leczyć, dlatego stawiamy na długoterminową współpracę z pacjentem: nie tylko leczymy, ale także edukujemy, zachęcając do systematycznego dbania o uśmiech.

Twoje zdrowie to nasz wspólny sukces. 

Opinie zadowolonych klientów

 • Amelia Kowalik
  Wystawiam 5* dla Dr Wojciech Ostrowskiego. Nie zdarzyło mi się, żeby stomatolog poświęcił mi tyle czasu i uwagi co Pan Doktor. Wszystko na spokojnie, bez nerwowego patrzenia na zegarek jak w większości gabinetów. Polecam również Panią Agnieszkę (higienistkę?), która robiła mi zabieg usunięcia kamienia. Ceny w normie. Polecam.
  Amelia Kowalik
 • Łukasz Zawieja
  Z całego serca polecam Panią Dr Irenę Ozem. Zostałem odesłany z innego gabinetu gdzie nie udało się wyleczyć zęba kanałowo pomimo kilku wizyt. Pani dr wygląda bardzo młodo i trochę zwątpiłem że ząb będzie uratowany. Po 1,5h usłyszałem, że leczenie zakończyło się sukcesem. Dostałem info czemu ząb był taki oporny na leczenie. Koszt leczenia został pomniejszony o to co zrobił poprzedni lekarz mimo że telefonicznie zostałem uprzedzony o wyższych kosztach. Sprzęt mają kosmiczny. Serdecznie polecam.
  Łukasz Zawieja
 • Agnieszka Kowalska
  Jestem bardzo zadowolona z leczenia zębów u Pani dr Marty Szymańskiej, która bez wątpienia jest najlepszym stomatologiem, u jakiego byłam. Pani Doktor ma bardzo profesjonalne podejście, jest bardzo delikatna i wszystko dokładnie wytłumaczy. Jednym slowem mistrz w swoim fachu:) Polecam także Panią Agnieszkę Miechówkę, która wykonała u mnie higienizację. Również bardzo profesjonalnie i dokładnie, z wyczerpującymi informacjami.
  Agnieszka Kowalska
 • Mateusz Robak
  Pełen profesjonalizm, świetna i miła atmosfera. Nie będę ukrywał - nigdy nie lubiałem stomalogów, za młodu miałęm bardzo przykre doświadczenia z dentystami. U Pani Szymańskiej czujesz się jak na wyjściu na piwo ze znajomymi. Aż chce się to powtórzyć. Muszę jeszcze dodać, że bylismy z kilkunastomiesięcznym dzieckiem do kontroli. Czarek nie jest spokojnym dzieckiem, a na wizycie siedział kompletnie bez żadnych problemów, co jest dla mnie niesamowite :) Zęby zrobione idealnie, nie mam żadnych problemów, czekają mnie kolejne wizyty i można powiedzieć, że nie mogę się doczekać ;)
  Mateusz Robak
 • Justyna Szmajduch
  Serdecznie polecam! Zaraz po wejściu do gabinetu, czułam się jak w domu. W każdym aspekcie wspaniała atmosfera, począwszy od Pana w recepcji, po samą wizyte! Pani Szymańska to profesjonalistką. Jeszcze nigdy nie spotkałam takiego dentysty! Śpiewała podczas pracy nad zębami? Super doświadczeniem. Na pewno wracam
  Justyna Szmajduch

Współpracujemy z: